Geoblog.pl    Liberwig    Podróże    Lądem do Indochin - 2005    Vientiane - dzień II
2005

Vientiane - dzień II

Laos
Laos, Vientiane

Rano do tajskiego konsulatu. Za placem z Łukiem Triumfalnym ulica rozdziela się, wybieramy prawą odnogę i po 15 minutach meldujemy się przed biurem na świeżym powietrzu. Oczywiście dajemy lekko ciała, nie mamy wizytówki z nazwą i adresem naszego hotelu i muszę biegiem drałować z powrotem (40 minut w jedną stronę) ? podania można składać do godziny 12.00, wiza kosztuje 800 bathów, czyli 20$. Odbiór pojutrze do godziny 14.00.

Kamila uzależniła się od knajpki z sheakami, eksperymentuje ze wszystkimi owocami, teraz zamówiła coś, na widok czego pani zrobiła bardzo zdziwioną minę, ale wykonała zamówienie ? po kilku pociągnięciach przez słomkę Kamila wyglądała jakby piła ocet, co nie było zresztą takie dalekie od prawdy, dalszy przebieg tego kulinarnego eksperymentu dyskretnie przemilczę...

Olaf
Olaf - 2006-12-21 00:06
Ten komentarz dotyczy nie tylko tego wpisu ale calego blogu. TWOJ BLOG JEST NA MAKSA WYPASIONY!! Jestem nim zachwycony! Jezyk jakiego uzywasz, sposob w jaki piszesz bardzo mi sie podoba a szczegóły, na ktore zwracasz uwage bardzo pomocne przy planowaniu mojej wycieczki w przyszlym roku.

Po prostu jest super! Tak Trzymaj! :)

A przy okazji jak do ciebei napisac? Planujesz moze jakies podroze na 2007? :) Szukasz ekipy? :)

Przy okazji zapraszam do mnie: http://horn-rejs-2006.bloog.pl

Pozdrawiam serdecznie