Geoblog.pl    Liberwig    Podróże    Lądem do Indochin - 2005    Dzień gospodarczy - powrotne wizy tajskie
2005

Dzień gospodarczy - powrotne wizy tajskie

Malezja
Malezja, Kuala Lumpur

Znów zaspaliśmy przez te cholerne nocne hałasy. Ja już troszkę do tego przywykłem, ale Kamila ciągle bardzo źle to znosi. Zdążyliśmy na szczęście załatwić przynajmniej wizy tajskie ? 100RM, odbiór jutro. Wcześniej musiałem zrobić zdjęcia do formularza (10 sztuk ? 12RM) i kiedy się zobaczyłem na odbitkach o mało nie padłem. Zdawałem sobie sprawę, że schudłem, ale to co zobaczyłem na zdjęciu... Jeszcze mi tej wizy nie dadzą, bo pomyślą, że jakiś narkoman na wykończeniu, o cholera...

Wieczór dla odmiany w okolicach Merdeka Square i starego ratusza z czasów kolonialnych. To bardzo miłe miejsce, zachód słońca jest tu wspaniały. Potem postanowiliśmy przejechać się po mieście kolejką LTR, ale po 2 stacjach w tę i z powrotem porzuciliśmy ten zamiar ? bilety są jednak dosyć drogie (od 1.2RM do 2.6RM ? w zależności od trasy i linii obsługującej), a kierunek wybraliśmy niezbyt ciekawy ? do stacji Pudu Star.

R
R - 2009-07-05 12:26
Strasznie pretensjonalny ton w tym artykule, wszystko za drogie, za chalasliwe, czlowieku nastepnym razem wybierz sie gdzies na bezludna wyspe!

Liberwig
Robert Wasilewski